usługi IT

Nowoczesne rozwiązania informatyczne, dostosowane do potrzeb biznesowych Twojej firmy. Proponujemy kompleksową opiekę IT – zarówno w zakresie hardwaru jak i sofware.
Zajmujemy się także wdrażaniem systemów, tworzeniem sieci, administracją serwerami. A razie awarii sprzętu lub oprogramowania, służymy fachową pomocą techniczną.

USŁUGI WEB

rozwiązania webowe dostosowane do potrzeb

CompLogic to zespół specjalistów, którzy doskonale rozumieją Państwa potrzeby biznesowe. Naszym nadrzędnym celem zawsze jest tworzenie narzędzi informatycznych szytych na miarę – takich, które pozwolą usprawnić procesy biznesowe na wiele sposobów.

Pracujemy na własnym autorskim Cms-ie, bądź na rozwiązaniu open sours - Wordpress. Tworzymy:

  • serwisy internetowe
  • platformy e-comerce
  • aplikacje dedykowane połączone z systemami klienta
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

o firmie

Na początku swojego istnienia od 2003r. firma była operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do sieci Internet. Dlatego posiadamy szeroką wiedze nie tylko z zakresu budowy sieci ale również sprzętu sieciowego, komputerowego oraz jego odpowiedniego doboru. Równolegle do działań związanych z dostarczaniem Internetu firma zajmowała się usługami Webowymi. Na początku były to proste strony internetowe, ale wraz z rosnącym doświadczeniem firma zaczęła wykonywać również rozbudowane aplikacje oraz dedykowane aplikacje połączone z systemami Klienta. Obecnie firma świadczy usługi z zakresu kompleksowej opieki IT oraz rozwiązań webowych.

NASI KLIENCI

Wybrane firmy które nam zaufały!

KONTAKT